הטבות חברות אשראי וועדי עובדים

ועוד... שווה לבדוק בארגון שלכם!

על המתחם

רגע לפני הקיץ ולאחר עונת בכורה מדהימה, אנו שמחים לפתוח את עונת המופעים החדשה במתחם קו רקיע, קונספט  המשלב לוקיישן עם נוף עוצר נשימה, הופעות ישיבה/ עמידה של אמנים מובילים וקולינריה משובחת. המיקום המרכזי מספק לקהל נקודת מבט מפעימה על קו הרקיע האייקוני של תל אביב, שנמצאת במרחק 7 דקות נסיעה בלבד.

״קו רקיע״ מביא עימו בשורה מרעננת: המבקרים זוכים לצפות בהופעות באוויר הפתוח, ולצד הבריזה וצבעי השקיעה עוצרי הנשימה נהנים גם מחווייה קולינרית קלילה ועדכנית.

 

צילום: ניב מוסמן

אירועים

לצד הופעות מוזיקה על רקע של שקיעה משגעת, קו רקיע מציע אפשרות מגוונות לעריכת אירועים פרטיים ואקסלוסיביים. הנוף עוצר הנשימה, הבריזה הנעימה מייצרים חוויות בילוי ואירוח מיוחדת במינה, מתאימה לאירועים רבי משתתפים ומפגשים אינטימיים באווירה ייחודית. על החוויה הקולינרית ינצח שף מוביל, שמבטיח חוויה סקסית, עדכנית וקלילה שתלווה את האירוע. 

צילום: ניב מוסמן

על הפארק

פארק אריאל שרון, המשתרע של שטח של 8,000 דונמים ירוקים, הוא סמל לסיפור הצלחה סביבתי. לאחר שיקום יסודי המבוסס על עקרונות קיימות, הוא מציע חוייה של פנאי ונופש בשטחים פתוחים הכוללים בעלי חיים וצמחיה, מסלולי הליכה, אזורי משחק וספורט, מתחם קמפינג, פעילות חינוכיות-תרבותיות, נחל איילון  – וכמובן מתחם קו רקיע– הכל במרחק נגיעה מהמטרופולין של גוש דן.

צילום: ניב מוסמן

צרו קשר

לסגירת אירוע פרטי, ופרטים נוספים כתבו לנו